Het twirlseizoen is weer gestart! 🥳
Afgelopen zaterdag waren het A en C team in Musselkanaal te vinden voor de eerste wedstrijd van het seizoen. Vaak is een eerste wedstrijd van het seizoen nog even wennen, maar hier was helemaal niks van te zien!
Op deze dag waren er een aantal nieuwe onderdelen te zien. Hailey ging namelijk voor het eerst de vloer op in de categorie Solo Danstwirl Jeugd 3. Met haar stoere routine wist ze de jury te verbazen met haar turnkunsten. Vlak na Hailey mocht Estella met een nieuw onderdeel de vloer op: dit met Solo 2baton Adult waar het de bedoeling is om continue 2 batons draaiende te houden.
Het C team verdiend ook een shout out, want het grootste gedeelte van deze meiden zijn pas afgelopen januari gestart met twirlen. Ze waren nog nooit op een twirlwedstrijd geweest en vonden het dan ook ontzettend spannend. Gelukkig was Dappie mee als supporter waardoor de meiden een ontzettend mooie routine neer konden zetten!
Uiteindelijk zijn dit de resultaten:
🥇 Team A – Ensemble danstwirl Adult
🥈 Jaylinn – Solo danstwirl Junior + plaatsing PK
🥈 Jaylinn en Hailey – Duo danstwirl Jeugd 3 + plaatsing PK
🥉 Team C – Team danswirl Jeugd 2
7 Estella – Solo 2baton Adult
8 Estella – Solo danstwirl Adult
10 Hailey – Solo danstwirl Jeugd 3 + plaatsing PK
Wij zijn ontzettend trots op de twirlers en kijken alweer uit naar de wedstrijd op 9 mei in ’t Harde!

